پس گرفتن اکانت هک شده اينستاگرام

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلاگر فرد سودجويي اکانت اينستاگرام شما را هک کرده و از آن استفاده مي‌کند، نگران نباشيد. تيم موبايل کمک به راحتي مي‌توانند بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام شما را بازيابي کرده يا اصطلاحا برگردانند. در اين مقاله قصد داريم در مورد برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام صحبت کنيم. با موبايل کمک همراه باشيد.


مقدمه‌اي در رابطه با بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام


اگر بنا به هر دليل اکانت اينستاگرام شما هک شد، نگران نباشيد چرا که کارشناسان واحد پشتيباني موبايل کمک با استفاده از ترفندهاي خاص و حتي مکاتبه با پشتيباني اينستاگرام مي‌توانند اکانت هک شده شما را بازيابي کرده يا اصطلاحا پس بگيرند. پس با آگاهي از اين مسئله جايي براي نگراني وجود ندارد.


در ادامه اين مقاله توضيحات جامعي در رابطه با اين مسئله و پس گرفتن اينستاگرام هک شده خدمتتان ارائه مي‌کنيم. چنانچه در مورد هر يک از بخش‌هايي که به آن‌ها اشاره مي‌شود نياز به توضيحات بيشتري داشتيد، مي‌توانيد با کارشناسان ما تماس گرفته و از آن‌ها راهنمايي بخواهيد. با موبايل کمک همراه باشيد.


 
اکانت اينستاگرام چگونه هک مي‌شود؟


شايد تصور کنيد که پشت مسئله بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام شما يک هکر سايبري قرار دارد! اما حقيقت اين است که در اغلب موارد مسئله به اين پيچيدگي‌هايي که تصور مي‌کنيد نيست و يک سهل انگاري کوچک از جانب شما منجر به هک شدن اکانت اينستاگرام‌تان شده است. افراد سودجويي که حتي نمي‌توان نام آن‌ها را هکر قرار داد هم گاها مي‌توانند با ترفندهاي خاصي به رمز عبور اکانت هاي خاصي در اينستاگرام دست پيدا کنند.


يکي از اصلي ترين مسائلي که شانس هک شدن اکانت هاي کاربران در شبکه هاي اجتماعي را افزايش مي‌دهد، انتخاب رمز عبور يا پسورد ضعيف است. بسياري از افراد پسورد اکانت اينستاگرام خود را همان شماره موبايل‌شان در نظر مي‌گيرند! يا دو بار تکرار پشت سر هم يوزرنيم خود را به عنوان پسورد اکانت در نظر خواهند گرفت! مطمئنا استفاده از اين رويکردها مي‌تواند شانس هک شدن اکانت شما را افزايش دهد. هکرها و افراد سودجو حتي در برخي شرايط سعي مي‌کنند تا به طور غير مستقيم از زبان شما حرف بکشند و مسير خود براي حدس زدن و هک کردن پسورد اکانت هاي مختلف شما را هموارتر کنند.


آموزش برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام


در يک کيس يا نمونه بسيار جالب ديده شده بود که کاربري سيم کارت خود را به دوستش داده بود تا موقتا از آن استفاده کند. شماره اين سيم کارت هم همان شماره تماسي بود که براي اکانت اينستاگرام خود ثبت کرده بود. دوست او هم با دانستن اين مسئله، به راحتي و از طريق همان شماره تلفن رمز عبور اکانت اينستاگرام وي را تغيير داد. اگر با روش هاي بازيابي رمز عبور اينستاگرام آشنا باشيد، مي‌دانيد که انجام اين کار چقدر آسان خواهد بود. براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد نحوه انجام اين کار از مقاله "آموزش تصويري بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده" استفاده کنيد.


بنابراين از آنجايي که هک شدن اکانت اينستاگرام بسيار شايع شده است، نياز به برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام هم در کنار آن پر اهميت‌تر از گذشته مي‌شود. اما چگونه مي‌توانيد اکانت هک شده اينستاگرام خود را بازيابي کنيم؟ در ادامه به بهترين روش هاي يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام اشاره مي‌کنيم. با موبايل کمک همراه باشيد.


روش هاي بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام يا بازگرداني اکانت هک شده اينستاگرام


به منظور بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام مي‌توانيد از روش هاي خاصي استفاده کنيد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهيم کرد.
روش اول: برگرداندن اکانت اينستا را به کارشناسان موبايل کمک بسپاريد
 


بهترين و ساده‌ترين روش موجود براي برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام شما اين است که انجام اين پروسه را بر عهده کارشناسان واحد پشتيباني موبايل کمک قرار دهيد. بدين منظور يک تماس کوتاه با شماره‌هاي ضميمه شده برقرار سازيد. کارشناسان ما با دريافت برخي مشخصات از سوي شما پروسه بازيابي اکانت را آغاز مي‌کنند و حتي اگر لازم باشد به طور مستقيم با پشتيباني اينستاگرام ارتباط برقرار خواهند کرد و نهايتا اکانت هک شده اينستاگرام‌تان را بازيابي مي‌کنند. پس بهترين و بي‌دردسرترين روشي که مي‌توانيد از آن براي برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام خود استفاده کنيد، مربوط به تماس گرفتن با کارشناسان موبايل کمک مي‌شود.


آموزش برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام


روش دوم: بازيابي اکانت اينستاگرام از طريق اپليکيشن اينستاگرام


در روش دوم شما شخصا از طريق اپليکيشن اينستاگرام بايد نسبت به شرح مشکل خود و اقدام براي بازيابي آن وارد عمل شويد. براي انجام اين کار مراحل زير را طي کنيد:


برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام - موبايل کمک 


 برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام - موبايل کمک   
 • برنامه اينستاگرام را در گوشي خود اجرا و در صفحه ورود به اکانت يا لاگين (Login) گزينه Get help signing in را لمس کنيد.

 •  
 • سپس گزينه Use Username or Email را انتخاب کنيد.


 

برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام


برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام   
 • آدرس ايميل يا يوزرنيم اينستاگرام خود را در اين بخش وارد نماييد. اگر يوزرنيم خود را به خاطر نمي‌آوريد، مي‌توانيد از مقاله "آموزش بازيابي يوزرنيم و پسورد فراموش شده اينستاگرام" راهنمايي بگيريد.

 •  
 • در مرحله بعد بايد مثل عکس بالا گزينه Need more help? را انتخاب کنيد.


برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام   
 • در اين شرايط صفحه‌اي مثل عکس فوق پيش رويتان ظاهر مي‌شود. بايد گزينه‌هاي اين بخش را به گونه‌اي انتخاب کنيد که اطلاعات درستي در مورد اکانت اينستاگرام‌تان به پشتيباني ارائه کند. براي مثال اگر اکانت شما يک اکانت هک شده شخصي بود بايد گزينه Personal account with photos of me را انتخاب کنيد. در فيلد آخري هم که در اين صفحه ضميمه شده است بايد مشکل خود را به طور دقيق براي اينستاگرام شرح دهيد. پس از پر کردن اين فيلد و انتخاب گزينه‌هاي مناسب بايد گزينه Submit Request را لمس کنيد.نکته: شرح مشکل و درخواست شما در فيلد آخر از اهميت بسيار بالايي برخوردار است، بنابراين حتما بايد براي نوشتن متن اين بخش دقت کافي را به خرج دهيد تا شانس برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام خود را از بين نبريد. به دليل حساسيت بالايي که اين بخش دارد، توصيه مي‌کنيم حتما انجام آن را به کارشناسان موبايل کمک واگذار کنيد و اجازه دهيد که آن‌ها اين پروسه را براي شما تکميل کنند و با موفقيت اکانت اينستاگرام‌تان بازيابي شود.
   
 • بعد از انجام مراحل فوق و ارسال درخواست بايد منتظر ايميلي از سوي اينستاگرام باشيد که براي اکانت ايميل در تعامل با اينستاگرام‌تان ارسال مي‌شود.

 •  
 • وارد ايميل دريافتي از سوي اينستاگرام شويد و بر روي لينکي که براي افزايش امنيت اکانت ارائه شده است کليک کنيد.

 •  
 • سپس قادر خواهيد بود تا رمز عبور جديدي را براي اکانت خود وارد کنيد و به اين ترتيب پروسه بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام‌تان به پايان مي‌رسد.


مجددا تاکيد مي‌کنيم که بهتر است انجام پروسه برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام خود را فقط با يک تماس ساده به کارشناسان موبايل کمک واگذاري کنيد. دو روش نام برده شده از بهترين روش هاي بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام محسوب مي‌شوند.


اگر هکر بعد از دسترسي به اکانت اينستاگرام شما آن را حذف کند چه مي‌شود؟


اگر به قدري بدشانس باشيد که هکر يا فرد سودجو بعد از دستيابي به اکانت اينستاگرام‌تان آن را حذف يا غيرفعال کند، متاسفانه راه حل قطعي و تضميني براي بازيابي آن اکانت وجود نخواهد داشت. اينستاگرام به محض اينکه اکانتي از سوي صاحب آن حذف شود، تمام پست‌هاي آن را از بين خواهد برد و راه ساده‌اي هم براي بازيابي آن اکانت ارائه نمي‌کند. براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد اين مسئله از مقاله "چگونه حساب اينستاگرام غيرفعال يا حذف شده خود را دوباره فعال کنيم؟" استفاده کنيد. اما از کجا بفهميم که هکر بعد از ورود به اکانت شما آن را غير فعال يا حذف کرده است؟


اگر در زمان اقدام به منظور بازيابي اکانت خود و وارد کردن يوزرنيم و ايميل خود پيامي از سوي اينستاگرام دريافت کرديد که حاکي از رجيستر نبودن آن ايميل يا يوزرنيم در اينستاگرام است، احتمالا فرد سودجو يا هکر بعد از دسترسي به اکانتتان آن را غير فعال کرده است. اگر با شرايط اين چنيني هم مواجه شديد، نگران نباشيد و عجله نکنيد. تماسي با کارشناسان موبايل کمک برقرار سازيد و از آن‌ها راهنمايي دقيق‌تري بخواهيد. شايد هنوز شانسي براي برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام وجود داشته باشد.


آموزش برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام


چگونه از هک شدن اکانت اينستاگرام خود جلوگيري کنيم؟


هميشه پيشگيري بهتر از درمان است! پس با رعايت کردن نکات امنيتي سعي کنيد که از هک شدن اکانت اينستاگرام خود جلوگيري کنيد. در قدم اول هيچوقت يک رمز عبور ساده را براي اکانت هاي خود در شبکه هاي اجتماعي از جمله اينستاگرام انتخاب نکنيد. در قدم دوم سعي کنيد که اطلاعات اکانت خود را به طور کامل وارد کنيد. براي مثال اکانت اينستاگرام خود را حتما به فيسبوک وصل کنيد يا شماره تلفن در دسترسي را براي آن ثبت نمايد.


از ديگر مسائلي که مي‌تواند به شدت در افزايش امنيت اکانت اينستاگرام شما موثر شود و از هک شدن آن جلوگيري کند، فعال سازي قابليت تاييد هويت دو مرحله اي است. براي کسب اطلاعات دقيق‌تر در مورد اين موضوع و نحوه فعال سازي آن از مقاله "آموزش تصويري فعال کردن تاييد هويت دو مرحله اي اينستاگرام" استفاده کنيد.


 


جمع‌بندي


همانطور که مشاهده کرديد در اين مقاله در مورد برگرداندن يا بازيابي اکانت هک شده اينستاگرام صحبت کرديم. اگر اين مشکل براي شما پيش آمده و تصور مي‌کنيد که اکانت اينستاگرام‌تان هک شده است، تماس کوتاهي با کارشناسان موبايل کمک برقرار کنيد و از آن‌ها بخواهيد تا ضمن تماس با پشتيباني اينستاگرام، اکانت هک شده شما را بازيابي کنند.


منبعموبايل کمک
ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل