آموزش تصويري بازگرداني اينستا

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


اگر رمز عبور با پسورد اکانت اينستاگرام خود را فراموش کرده‌ايد نگران نباشيد، چرا که روش هاي مختلفي به منظور بازيابي رمز اينستاگرام وجود دارند که مي‌توانيد از آن‌ها استفاده کنيد. در اين مقاله قصد داريم به آموزش روش هاي بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده بپردازيم. بنابراين با موبايل کمک همراه باشيد.


 


مقدمه‌اي در رابطه با بازيابي رمز عبور اينستا


اين احتمال وجود دارد که شما بنا به هر دليلي رمز اکانت اينستاگرام خود را فراموش کنيد. اگر اين مسئله برايتان پيش آمده نگران نباشيد، چرا که اينستاگرام روش هاي مختلفي را براي بازيابي رمز فراموش شده کاربران ارائه مي‌کند. استفاده از اين روش ها بسيار ساده است و فقط چند دقيقه وقت شما را مي‌گيرد.


در اين مقاله قصد داريم به آموزش نحوه بازگرداني رمز اينستا فراموش شده بپردازيم. چنانچه در رابطه با هر يک از بخش ها و مراحلي که شرح داده مي‌شوند نياز به توضيحات بيشتري داشتيد، ضمن تماس با کارشناسان موبايل کمک از آن‌ها راهنمايي خواهيد. با موبايل کمک همراه باشيد.


آموزش تصويري بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده
آموزش تصويري بازيابي رمز در زمان فراموشي رمز عبور اينستاگرام


تصور کنيد که رمز عبور اکانت اينستاگرام‌تان را فراموش کرده‌ايد يا بنا به هر دليل تمام داريد رمز عبور آن را بدون لاگين شدن در اکانت تغيير دهيد. براي انجام اين کار مي‌توانيد از دو روشي استفاده کنيد که در ادامه شرح مي‌دهيم.


روش اول: بازيابي رمز از طريق اپليکيشن اينستاگرام


در اين روش از خود اپليکيشن اينستاگرام به منظور بازيابي رمز فراموش شده استفاده مي‌کنيم. بدين منظور کافيست که مراحل زير را به ترتيب طي کنيد:


آموزش تصويري بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده   
 • برنامه اينستاگرام را اجرا کنيد.

 •  
 • گزينه نمايش داده شده در عکس فوق با عنوان Forgot your login details? Get help signing in را لمس کنيد. اگر اين گزينه را مشاهده نکرديد و گزينه Forgot? را ديديد، آن را انتخاب کنيد.


آموزش تصويري بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده   
 • در اين شرايط تصويري مشابه با عکس فوق پيش رويتان قرار مي‌گيرد. در اين بخش سه روش يا حالت براي بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده شما ارائه شده است. گزينه With User or Email در شرايطي استفاده مي‌شود که شما يوزرنيم يا ايميل اکانت خود را به خاطر داشته باشيد. گزينه With SMS زماني کاربرد دارد که شما شماره همگام شده با اکانت خود را بدانيد و اين شماره دسترس‌تان باشد. گزينه With Facebook هم فقط در شرايطي قابل استفاده است که اکانت اينستاگرام شما با اکانت فيسبوک‌تان متصل باشد.

 •  
 • پس بنا به شرايط خود يکي از سه گزينه فوق را انتخاب کنيد. براي مثال تصور مي‌کنيم که شما يوزرنيم و ايميل اکانت خود را مي‌دانيد، اما رمز عبور آن را فراموش کرده‌ايد. پس گزينه With User or Email را انتخاب مي‌کنيم.


آموزش تصويري بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده   
 • بعد از انتخاب اين گزينه يوزرنيم يا ايميل مرتبط با اکانت اينستاگرام خود را در فيلد وارد کنيد. سپس آي فلش موجود در گوشه سمت راست و بالاي صفحه را لمس کنيد.

 •  
 • مشاهده خواهيد کرد که تصويري شبيه به عکس بالا و سمت راست نمايان مي‌شود. در اين شرايط ايميلي از سوي اينستاگرام برايتان ارسال شده است. پس بايد وارد اينباکس ايميل خود شويد و آن را بررسي کنيد.


نکته: اگر در اين مرحله با مشکل مواجه شديد و اينستاگرام اشاره کرد که ايميل يا يوزرنيم وارد شده صحيح نيست، احتمال دارد که آن را به اشتباه وارد کرده باشيد. اگر مطمئن هستيد که يوزرنيم يا ايميلتان صحيح وارد شده اما اينستاگرام آن را به رسميت نمي‌شناسد، احتمال دارد که اکانت شما بنا به دلايل خاص از سوي اينستاگرام حذف شده باشد. براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد اين مسئله از مقاله "چگونه حساب اينستاگرام غيرفعال يا حذف شده خود را دوباره فعال کنيم؟" استفاده کنيد.


آموزش تصويري بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده   
 • پس وارد ايميل خود شويد و به دنبال ايميلي باشيد که اينستاگرام برايتان ارسال کرده است. اگر ايميلي در اينباکس (Inbox) مشاهده نکرديد حتما پوشه اسپم (Spam) را بررسي کنيد.

 •  
 • در ايميل ارسالي از سوي اينستاگرام يک لينک يا گزينه براي نحوه بازگرداني رمز اينستاگرام (Reset Password) ارائه شده است. بر روي اين گزينه يا لينک کليک کنيد.


آموزش تصويري بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده   
 • با کليک بر روي اين گزينه يا لينک به صفحه‌اي هدايت مي‌شويد که حاوي دو فيلد است. در اين دو فيلد رمز عبور اينستاگرام جديدي را وارد کنيد که مطمئن هستيد آن را فراموش نخواهيد کرد و سپس بر روي گزينه Reset Password کليک کنيد.


تبريک مي‌گوييم! بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده شما با موفقيت انجام شده است. حالا فقط کافيست که برنامه اينستاگرام را اجرا و يوزرنيم خود را به همراه رمز حديدي که انتخاب کرده‌ايد، وارد و لاگين کنيد.
روش دوم: بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده از طريق سايت اينستاگرام


در اين روش براي بازيابي پسورد فراموش شده اکانت اينستاگرام از سايت اينستاگرام استفاده مي‌کنيم. بدين منظور کافيست که مراحل زير را طي کنيد:


آموزش تصويري بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده   
 • ابتدا با کليک بر روي اين قسمت به صفحه بازيابي رمز اينستاگرام در سايت رسمي آن مراجعه کنيد.

 •  
 • در فيلد اول (E-mail or Username) يوزرنيم يا آدرس ايميل مرتبط با اکانت خود را وارد کنيد.

 •  
 • در فيلد دوم هم بايد متن و نوشته‌اي که در عکس مي‌بينيد را وارد نماييد. سپس بر روي  گزينه Reset Password کليک کنيد.


آموزش تصويري بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده   
 • حالا به اينباکس ايميل خود برويد. مشاهده خواهيد کرد که يک ايميل از سوي اينستاگرام برايتان ارسال شده است. بر روي لينک يا آي Reset Password موجود در اين ايميل کليک کنيد.

 •  
 • حالا در دو فيلد ارائه شده رمز عبور جديد مورد نظرتان را دو بار وارد نماييد.


تبريک مي‌گوييم با طي کردن مراحل فوق هم پروسه بازيابي رمز اينستاگرام فراموش شده شما به پايان مي‌رسد. حالا مي‌توانيد برنامه اينستاگرام را اجرا و با استفاده از يوزرنيم و پسورد جديدتان لاگين شويد.


 


جمع‌بندي


همانطور که مشاهده کرديد در اين مقاله به فراموش كردن رمز اينستا پرداختيم. چنانچه در رابطه با هر يک از بخش ها و مراحلي که شرح داده مي‌شوند نياز به توضيحات بيشتري داشتيد، ضمن تماس با کارشناسان موبايل کمک از آن‌ها راهنمايي خواهيد.


  

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها