ال سي دي شکسته آيفون (اپل) خود را در تهران کجا تعويض کنيم؟

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

فرض کنيد در يک جلسه رسمي مي‌خواهيد شماره کسي را ذخيره کنيد، اما چون شيشه موبايل‌تان ترک خورده، خجالت مي‌کشيد گوشي خود را از جيب‌تان در بياوريد!

يا در مهماني ناگهان يکي از افراد با صداي بلند مي‌گويد: «اين آيفون شکسته مال کيه؟»

يا حتي بدتر!!!

يک قرار مهم داريد و آدرس را فقط در چت‌هاي تلگرام ذخيره کرديد و ناگهان باتري موبايل‌تان خالي مي‌شود!

گوشي هوشمند يکي از ضروري‌ترين وسايل در زندگي امروز است. بدون موبايل ما احساس عدم امنيت و تنهايي مي‌کنيم و اکثر افراد وقتي موبايل‌شان خراب، شکسته و يا خاموش است، از نظر شخصيتي احساس کمبود مي‌کنند.

دلايل مختلفي که تعمير موبايل خود را به تعويق مي‌اندازيم

دليل اول:‌ به مغازه هاي تعمير موبايل اعتماد نداريم

مشخص نيست که اين افسانه است يا واقعيت، اما همه شنيده‌ايم که وقتي موبايل‌مان را به تعميرگاه مي‌سپاريم ممکن است قطعات آن را عوض کنند و يا از اطلاعات شخصي ما سوء استفاده کنند.

دليل دوم: فرصت مراجعه به مراکز تعمير موبايل را نداريم

گرفتاري‌هاي روزمره، ترافيک و دوري راه باعث مي‌شود فرصت مراجعه چندباره براي تحويل دادن موبايل و پس گرفتن آن از مراکز تعمير موبايل را نداشته باشيم.

دليل سوم:‌ تا به وضعيت بحراني نرسيم تصميم نميگيريم

هميشه بايد يک اتفاق بد بيافتد تا يک تصميم جدي بگيريم. مثلا يکي از همسايگان من در شب زلزله تهران، نگران بستگانش بود اما چون گوشي او مشکل باتري و نگه‌داشتن شارژ داشت، در حين تماس خاموش شد.

دليل چهارم: با روشهاي مدرن تعمير موبايل آشنا نيستيم

دنيا پيشرفت کرده و ما هنوز از خيلي از خدماتي که مردم از آن استفاده مي‌کنند، اطلاع نداريم. درست مانند زماني که اسنپ وارد بازار شده بود و ما هنوز زير باران التماس مي‌کرديم که تاکسي‌ها سوارمان کنند.

چگونه با خدمات آنلاين تعمير موبايل آشنا شدم؟

چند ماه قبل، در تاکسي صحبتي پيش آمد که احتمالا نقطه عطفي در زندگي من، مسافران و راننده تاکسي بود.

خانمي که در صندلي جلو نشسته بود و حسابي کلافه به نظر مي‌رسيد با جايي تماس گرفت و شروع به توضيح دادن مشکل گوشي آيفون خود کرد و درخواست کرد که کارشناسي براي تعمير موبايل به آدرس منزلش اعزام شود.

اگر اعتماد به نفس راننده نبود و از آن خانم سوال نمي‌کرد که با کجا تماس گرفته و سفارش اعزام کارشناس تعمير موبايل در منزل داده، شايد به اين زودي‌ها با شرکت موبايل‌کمک آشنا نمي‌شدم و هنوز يک ترک بزرگ روي صفحه گوشي موبايلم داشتم.

mobilekomak repair

موبايل کمک چگونه به من کمک کرد؟

همان روز موبايل‌کمک را در اينترنت جستجو کردم، وارد سايت موبايل کمک شدم و با شماره‌­ 75147000 تماس گرفتم. نتيجه دور از انتظار بود. پيک موبايل‌کمک در کمتر از يک ساعت به محل ست من اعزام شد، گوشي من را تحويل گرفت و دو ساعت بعد آن را تعمير شده و سالم تحويلم دادند.

براي اينکه بدانيد موبايل کمک چگونه بزرگ‌ترين مصيبت دهه اخير، يعني مشکل تعميرات موبايل را حل مي‌کند، کافي است نگاهي به خدماتي که ارايه مي‌کند بياندازيد:

1- ارسال موبايل خراب با پيک به مرکز تعميرات موبايل کمک

در روش اول کافيست با مرکز موبايل کمک به شماره 75147000 تماس بگيريد تا کارشناسان موبايل‌کمک درخواست اعزام پيک شما را ثبت کنند و در اولين فرصت گوشي شما را تحويل گرفته و به مرکز تعميرات موبايل‌کمک ببرند.

2- تعمير موبايل در منزل و محل کار شما

در روش دوم ممکن است شما از مرکز موبايل کمک درخواست اعزام کارشناس تعميرات موبايل نماييد که در اين صورت نزديک ترين کارشناسان اين مرکز به منزل يا محل کار شما اعزام خواهند شد.

در اين حالت نيز گوشي شما در کمتر از يک ساعت در برابر چشمان شما تعمير خواهد شد.

چرا به موبايل کمک اعتماد کردم؟

اولين دليل اعتماد من به موبايل کمک، آشنايي با خدمات آنلاين مشابه بود. سال‌هاست تاکسي اينترنتي مي‌گيرم، غذاي آنلاين سفارش مي‌دهم و مايحتاج روزانه‌ام را از سوپرمارکت‌هاي اينترنتي خريد مي‌کنم.

مشتريان اين نوع خدمات مي‌دانند که يک کاربر ناراضي مي‌تواند کل کسب و کار آنلاين را زيرسوال ببرد. بنابراين هميشه خدماتي بهتر از رقباي سنتي و آفلاين خود ارايه مي‌کنند.

استفاده از قطعات اورجينال براي تعميرات موبايل

موبايل کمک اعلام کرده که از قطعات اورجينال و اصلي استفاده مي‌کند.

تا قبل از اينکه مشتري موبايل‌کمک شوم اثبات اين موضوع سخت بود، اما امروز بعد از گذشت چند ماه و تعمير دو گوشي آيفون و سامسونگ، کاملا به اين مساله اعتقاد دارم و هر جا موبايل خرابي را مي بينم، موبايل‌کمک را به ديگران پيشنهاد مي­دهم.

کارشناسان حرفهاي

برخورد خوب و محترمانه کارشناسان موبايل‌کمک و تخصص آنها در حل همه مشکلات سخت‌افزاري و نرم‌افزاري، بسيار دلگرم‌کننده است.

موبايل‌کمک خدماتي مطابق با نياز افراد جامعه امروز ارايه مي‌کند. خدماتي که بر پايه تکنولوژي بنا شده و  با سرعت و دقت خود توانسته اعتماد کاربران را جلب کند.

به شما پيشنهاد مي کنم سفارش آنلاين خدمات تعميرات موبايل کمک را يک بار هم که شده امتحان کنيد.

منبع: موبايل کمک

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها